VÜCUT VE CİLT BAKIMI İÇİN MUHTEŞEM ÇÖZÜM Kızılötesi RF Vakum Silindiri teknolojisi, kızılötesi ışık, iki kutuplu radyo frekansı enerjisi ve vakumu birleştirerek yağ hücrelerinin, onları çevreleyen bağ dokusunun ve alttaki dermal kollajen liflerin derinden ısınmasına neden olur. Bu, herhangi bir kesinti olmaksızın güvenli, rahat, cerrahi olmayan bir prosedürdür.Learn More


TEORİ VE UYGULAMA 

Kızılötesi RF Vakum Silindiri teknolojisi, yağ hücrelerinin derinlemesine ısınmasına ve derinlerde yer alan dermal kollajen liflerineden olan kızılötesi ışık, iki kutuplu radyo frekansı enerjisi ve vakumu birleştirir.. Bu verimli ısıtma ve vakum tipi, yeni ve daha iyi kolajen ve elastinin büyümesini uyarır; bu da cilt gevşekliğinde, vücut hacminde ve cilt yapısında ve dokusunda genel bir iyileşme ile sonuçlanan lokal olarak şekillendirmeye neden olur.

Kullanım Alanı: Vücut Şekillendirme; Selülit Giderimi; Çevrenin Azaltılması; Cilt germe ; Yüz gerdirme ; Kırışıklık giderme; Cilt Dokusu ve Tonu.

Bir makinede 4 Teknoloji - Vaccum + 940nm Yakın Kızılötesi Lazer + Bipolar RF + RollerKullanım Alanı  

1)     .Kızılötesi lazer, cildi ısıtmak suretiyle cildin empedansını azaltır ve RF enerjisi, cildi ısıtarak oksijen hücre içi difüzyonunu arttırmak için bağ dokusuna derinlemesine nüfuz eder.

2)     Vakum artı özel olarak tasarlanmış silindirler manipüle RF penetrasyon bile 5-15mm olması yol açar. Nip ve streç fibriller bağ dokusu, vücut şekillendirme etkisini büyük ölçüde artırır.

3). Cildi vakumlayan teknoloji, RF enerjisinin belirli bir katlanmış cilde nüfuz etmesine neden olur, üst göz kapağı alanı işlemleri için bile etki ve güvenliği arttırır.

Uygulama:

Kırışıklık giderme

Vücut şekillendirme

Vücut çevresi azaltma

Selülit azaltma

Cilt germe

Cilt yüzeyi pürüzsüzleştirme

Masaj

Göz kapağı alan uygulaması 

Cilt kaldırma lifting

Skin lifting 
TECHNICAL SPECIFICATIONS

Pulse Width 0.5s-7.5s
Negative Pressure 

1)    Absolute value: 80kPa -1 0kPa (60.8cmHg - 7.6cmHg)

2)    Relative value: 20kPa -90kPa (15.2cmHg - 68.4cmHg)

Rev of Roller0-36 rpm
WorkingMode for Roller 4 types
Safety Checking Real time on line
RF Frequency1-5MHz
RF Energy Density Max:60J/cm
Laser Wavelength940nm
Laser PowerMAX 20W
Rated ınput Power 750VA